CRW1218J1R00E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRW1218J1R00E04Z
JLCPCB Part #
C175575
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS