CR2512F3R90E04S
MFR.Part #
CR2512F3R90E04S
JLCPCB Part #
C146906
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS