CR1206J47R0P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J47R0P05Z
JLCPCB Part #
C881133
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS