CR0603F3M60P05Z
MFR.Part #
CR0603F3M60P05Z
JLCPCB Part #
C7418985
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS