CRH2512J2R00E04S
MFR.Part #
CRH2512J2R00E04S
JLCPCB Part #
C2832125
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS