CR2512F26R1E04Z
MFR.Part #
CR2512F26R1E04Z
JLCPCB Part #
C175257
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS