CR1206FR022P05Z
MFR.Part #
CR1206FR022P05Z
JLCPCB Part #
C175762
Description
-55℃~+155℃ 22mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS