HR2512F240KE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
HR2512F240KE04Z
JLCPCB Part #
C175528
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ 800V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS