CRW1218J1R80E04Z
MFR.Part #
CRW1218J1R80E04Z
JLCPCB Part #
C175577
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS