CR2512F24K9E04Z
MFR.Part #
CR2512F24K9E04Z
JLCPCB Part #
C175355
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS