CR1210J150RP05Z
MFR.Part #
CR1210J150RP05Z
JLCPCB Part #
C174611
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS