CR2512F1K3E04
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512F1K3E04
JLCPCB Part #
C429638
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS