MA251220JR120FZ
MFR.Part #
MA251220JR120FZ
JLCPCB Part #
C429561
Description
120mΩ 2W Current Sense Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS