CR1206FR068P05R
MFR.Part #
CR1206FR068P05R
JLCPCB Part #
C175777
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS