TR0603D2K20P0550Z
MFR.Part #
TR0603D2K20P0550Z
JLCPCB Part #
C5250754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS