CR2512F13R3E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512F13R3E04Z
JLCPCB Part #
C175244
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS