CRA024RJ22R0Q10Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRA024RJ22R0Q10Z
JLCPCB Part #
C332254
Package
0402x4
Description
22Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS