CR1812F910RE04Z
MFR.Part #
CR1812F910RE04Z
JLCPCB Part #
C174735
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS