CR1206F7R32P05
MFR.Part #
CR1206F7R32P05
JLCPCB Part #
C429020
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS