CR2010JR027E04Z
MFR.Part #
CR2010JR027E04Z
JLCPCB Part #
C147234
Description
-55℃~+155℃ 27mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS