CR1812F8M20E04Z
MFR.Part #
CR1812F8M20E04Z
JLCPCB Part #
C174809
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS