CR2512F39R0E04Z
MFR.Part #
CR2512F39R0E04Z
JLCPCB Part #
C175262
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS