CR2010J68KE04
MFR.Part #
CR2010J68KE04
JLCPCB Part #
C429592
Description
-55℃~+155℃ 200V 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS