CR2010JR300E04R
MFR.Part #
CR2010JR300E04R
JLCPCB Part #
C147113
Description
-55℃~+155℃ 300mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS