CR2010J620RE04Z
MFR.Part #
CR2010J620RE04Z
JLCPCB Part #
C146894
Description
-55℃~+155℃ 200V 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS