CR1210J3R90P05S
MFR.Part #
CR1210J3R90P05S
JLCPCB Part #
C149785
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS