CR1812J1M60E04Z
MFR.Part #
CR1812J1M60E04Z
JLCPCB Part #
C174916
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS