CR1210F560RP05Z
MFR.Part #
CR1210F560RP05Z
JLCPCB Part #
C146946
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS