CR2010J5R1E04
MFR.Part #
CR2010J5R1E04
JLCPCB Part #
C429559
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS