CR2512F100KE04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512F100KE04Z
JLCPCB Part #
C147046
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS