CR2512J39K0E04Z
MFR.Part #
CR2512J39K0E04Z
JLCPCB Part #
C175476
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS