CR1812J680KE04Z
MFR.Part #
CR1812J680KE04Z
JLCPCB Part #
C174908
Description
-55℃~+155℃ 200V 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS