CR2010J2K20E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J2K20E04Z
JLCPCB Part #
C175165
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS