CR0805F10R0P05Z
MFR.Part #
CR0805F10R0P05Z
JLCPCB Part #
C881172
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS