CR2512JR150E04R
MFR.Part #
CR2512JR150E04R
JLCPCB Part #
C245696
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS