CR2010FR068E04R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010FR068E04R
JLCPCB Part #
C147217
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 68mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS