CR2512JR110E04R
MFR.Part #
CR2512JR110E04R
JLCPCB Part #
C165296
Description
-55℃~+155℃ 110mΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS