CR1206F90R9P05Z
MFR.Part #
CR1206F90R9P05Z
JLCPCB Part #
C175818
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS