CR1812J2M70E04Z
MFR.Part #
CR1812J2M70E04Z
JLCPCB Part #
C174919
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS