CR2010F80R6E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010F80R6E04Z
JLCPCB Part #
C175995
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS