CR1210FR680P05R
MFR.Part #
CR1210FR680P05R
JLCPCB Part #
C165433
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS