CR2010F365RE04Z
MFR.Part #
CR2010F365RE04Z
JLCPCB Part #
C175034
Description
-55℃~+155℃ 200V 365Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS