CR2010F536RE04Z
MFR.Part #
CR2010F536RE04Z
JLCPCB Part #
C175043
Description
-55℃~+155℃ 200V 536Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS