TR1206B57K6P0550
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206B57K6P0550
JLCPCB Part #
C153319
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS