CRH2512F5K10E04Z
MFR.Part #
CRH2512F5K10E04Z
JLCPCB Part #
C175339
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS