CR1206JR047P05Z
MFR.Part #
CR1206JR047P05Z
JLCPCB Part #
C149689
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS