CR2010F475RE04Z
MFR.Part #
CR2010F475RE04Z
JLCPCB Part #
C175039
Description
-55℃~+155℃ 200V 475Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS