QR1206F470RP05Z
MFR.Part #
QR1206F470RP05Z
JLCPCB Part #
C176227
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS