TR0603D9R1P0525
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR0603D9R1P0525
JLCPCB Part #
C149964
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS