CR2010F3M60E04Z
MFR.Part #
CR2010F3M60E04Z
JLCPCB Part #
C165382
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS